لاغری صورت با لیپوماتیک

لیپوماتیک برای زیبای صورت

مشکلات ظاهری زیادی در فرد بر اثر چاقی ایجاد می شود ، چربی های اضافه صورت در ناحیه غبغب ذخیره می شوند ، وجود غبغب سبب پیرتر و خسته تر نشان دادن صورت می شود .
از چربی های که بسیار شایع می باشند چربی ناحیه غبغب می باشد ، پدیده غبغب با بالا رفتن سن و اضافه وزن تشدید می یابد .
چاقی صورت در برخی از موارد سبب شل شدن صورت و افتادگی پوست می شود  در نتیجه این امر در برخی از موارد سبب ناراحتی فرد می شود و در موارد حادتر با ایجاد شدن ناراحتی روحی برای فرد می باشد .
خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی و وارد شدن تکنولوژی لیپوماتیک به عمل های زیبایی زمینه زیبایی صورت و لاغر کردن آن با علم لیپوماتیک حاصل شد .
لیپوماتیک در از بین بردن غبغب بسیار چشمگیر تاثیر گذار بوده است و بیمار پس از لیپوماتیک غبغب نهایت لذت را از این عمل دارد .
در عمل لیپوماتیک می توان  چربی های صورت را تخلیه نمود و حالت آنها را تغییر داد ، به همین دلیل امروزه با استفاده از روش لیپوماتیک به آسانی می توان به درمان غبغب پرداخت .
درمان غبغب با روش لیپوماتیک سریع و آسان می باشد .

لیپوماتیک صورت
در لیپوماتیک غبغب می توان پوست را لیفت داد ، در نتیجه پس از جراحی علاوه بر تخلیه چربی ها لیفت صورت کشیده می شود و به سمت بالا قرار می گیرد .
در برخی از اشخاص چربی های قسمت تحتانی سبب ایجاد شدن ظاهری نامناسب در چهره شخص می شود ، در این عمل همزمان با رفع غبغب می توان به رفع این عارضه پرداخته شود ، علت این امر لیفت کنندگی قوی دستگاه لیپوماتیک می باشد .
مزیت لیپوماتیک لیفت کنندگی قوی می باشد ، در نتیجه اثرات شگفت انگیزی در پوست به وجود می آورد .
از مزیت بارز دیگر لیپوماتیک مشاهده تغییرات پس از انجام عمل می باشد .

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =