لیپوماتیک غبغب

غبغب چیست ؟

داشتن غبغب از معضلات افرادی است که وزن زیادی داشته و افزایش وزن باعث به وجود آمدن آن خواهد شد. که شامل سن خاص و یا جنسیت خاص نمی باشد. غبغب یک لایه چربی زیرپوستی در اطراف گردن میباشد که پایین می افتد و با چروک درنواحی گردن ظاهر میگردد و به گونه ای خود را نشان میدهد که گویا فرد دارای چانه دیگری است کافی است عواملی که باعث ایجاد آن شده است باید شناسایی گردد تا بتوان آن را رفع گردد .

علت به وجود آمدن غبغب چیست ؟

افتادگی یا بزرگی غبغب میتواند شامل موارد متفاوتی باشد به باتوجه به آن موارد درمان متفاوت می باشد ، به طور معمول اعضای قسمت پایین صورت هر شخص شامل لب پایین ، نواحی زیر چانه شامل زیر چانه و چین چانه و گردن در اکثر اشخاص دارای یک زاویه خاص و شامل یک استانداردی میباشد که در اکثر افراد مشابه است اما در برخی از اشخاص این استانداردها و زوایه ها استاندارد نیست و این استاندارد نبودن باعث بوجود آمدن غبغب غیر طبیعی میشود زمانی که چانه بیش از حد طبیعی کوچک تر یا عقب تر باشد به صورت برجسته و غیر معمول نمایان می شود از سوی دگر وجود و تجمع بیش از حد چربی در ناحیه زیر چانه باعث میگردد پوست بیش از حد معمول افتاده گردد و باعث ایجاد غبغب شود عوامل شایع به وجود آورنده غبغب میتواند با توجه به بالا رفتن سن و انقباض عضلات گردن باشد اگر غبغب بر اثر این عوامل به وجود آمده باشد به شکل چند لایه ای ایجاد می گردد .

درمان غبغب با لیپوماتیک

لیپوماتیک و اثر آن در زیبایی و لیفت صورت :

درمان غبغب با لیپوماتیک  یکی از راههای رایج درمان غبغب لیپوماتیک می باشد که لیپوماتیک نتایج خیر کننده و بسیار رضایت بخشی برای از بین بردن چربی ها و رفع سریع و آسان غبغب حاصل کرده ، از بین روش های از بین برنده غبغب لیپوماتیک دارای تاثیر بیشتری میباشد زیرا لیپوماتیک باعث میگردد چهره شخص جوانتر و نیکوتر نمایش دهد و به دلیل این که لیپوماتیک اثر چشمگیری در ظاهر شخص ایجاد کرده باعث ایجاد اعتماد به نفس بالایی در شخص میگردد ناحیه مورد نظر لیفت میشود به خاطر اثر لیفت کنندگی بسیار قوی دستگاه ها اثرات رضایت بخش و بالایی بوجود می آورد . لیپوماتیک سریع و آسان میباشد این روش سریعا شروع به تخریب چربی ها کرده و آثار رفع غبغب را سریع نمایان می کند .

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =