کچلی موضعی و کاشت مو

کچلی موضعی و کاشت مو

قبل از آن که در خصوص کچلی موضعی و کاشت مو صحبت شود، می خواهیم این نکته را بیان کنیم که افرادی که به این عارضه دچار شده اند، آیا می توانند کاشت موانجام دهند یا خیر؟

الوپسی از جمله بیماری هایی است که سبب می شود فرد به ریزش مو دچار شود. در این بیماری، با توجه به این که فولیکول های مو مورد حمله قرار می گیرد، فرد با ریزش موی غیر طبیعی رو به رو می شود. در این بیماری به دلیل آن که فولیکول های مو را بدن، به عنوان عامل خارجی شناخته و سبب می شود تا ریزش مو نیز اتفاق بیوفتد. برای درمان این گروه از افراد راه های مختلفی وجود دارد، به همین منظور می توانید به کلینیک کاشت موی ایران فیت مراجعه نموده و یا با شماره 22223030 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام  دنبال کنید.

کچلی موضعی و کاشت مو

الوپسی یا کچلی موضعی چیست

الوپسی از جمله بیماری های که سبب می شود که فرد به ریزش مو دچار شود. در این بیماری، با توجه به این که فولیکول های مو مورد حمله قرار می گیرد، فرد با ریز موی غیر طبیعی رو به رو می شود. در این بیماری به دلیل آن که فولیکول های مو را بدن، به عنوان عامل خارجی شناخته و سبب می شود تا ریزش مو نیز اتفاق بیوفتد.

با ابتلای این بیماری به دلیل افزایش حساسیت های ژنتیکی، هر سال میزان ریزش مو، نیز افزایش می یابد. علت ابتلای افراد به این بیماری هنوز مشخص نیست و شرایط ابتلا نیز مشخص نیست. در حال حاظر تنهای نکته ای که متخصصان به این امر واقف شده اند این است که فرد از زمان تولد، به این بیماری مبتلا هستند و به مرور زمان پیشرفت می کند.

افرادی که به الوپسی دچار هستند، به ندرت به کاشت مو روی می آورند. زیرا با پیوند مو ممکن است حساسیت منطقه ای که قرار است پیوند مو انجام شود، نیز ممکن است افزایش پیدا کند. با این حال می توان در افرادی که به الوپسی مبتلا هستند  کاشت مو را انجام داد. زیرا ممکن است تا سال ها این حساسیت بروز نکند.

افرادی که به میزان بسیار کم و خفیف به الوپسی دچار شده اند، توصیه می شود تا اقدام به درمان بیماری نماید.

افرادی که به الوپسی دچار هستند، با انجام درمان های معمولی مانند استروئید های موضعی، تزریق استروئید ها و یا دریافت درمان هایی مانند مینوکسیدیل، دیفنسیپرون، آنترالین یا دیابوتیل استر اسکوریک نیز می تواند کمک کننده باشد.

بعد از استفاده از این درمان ها، فرد می تواند با مراجعه به کلینیک کاشت موی ایران فیت، می تواند اقدام به کاشت مو نماید.

کاشت مو در افراد مبتلا به الوپسی

بعد از درمان الوپسی زمانی که افراد اقدام به کاشت مو می نمایند، نتایج قابل قبولی را دریافت خواهند کرد.

افرادی که دارای الوپسی محدود هستند و برای چند سال تغییری در میزان و وسعت آن اتفاق نیوفتاده است، همچنین هیچ گونه التهاب پوستی در این ناحیه بروز نکرده است به راحتی می توانند کاندید کاشت مو شوند.

افرادی که به الوپسی دچار هستند و اقدام به کاشت مو می نمایند باید از کاشت موی خود نتیجه منطقی داشته باشند.

روش های کاشت مو در افراد مبتلا به الوپسی چیست؟

برای درمان این گروه از افراد از دو روش محبوب و پر کاربرد کاشت مو، که در آن ها، پیوند واحد های فولیکول مو یا همان fut و استخراج فولیکول های مو یا همان fue مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو روش نیاز به اهدا کننده سالم از لحاظ فولیکول های مو دارد تا بتوان کاشت مو را به راحتی انجام داد و نتیجه قابل قبولی را دریافت نمود.

برای انجام برداشتن فولیکول مو، نیاز است تا یک بانک موی ثابت و سالم را انتخاب کرد تا بتوان طول عمر فولیکول را افزایش داد و نتیجه کاشت مو را بهبود بخشید.

افرادی که به روش  های fut  و یا fue اقدام به پیوند مو نموده اند، بعد از گذشت یک ماه از کاشت مو، موها شروع به ریزش می نمایند. پس ریزش مو در این مدت عادی است. بعد از گذشت 3 ماه مجدد موها شروع به رشد نموده و احتمالا بعد از گذشت 6 ماه به راحتی می توانند مو های رشد کرده را تشخیص دهند. در این بین افرادی که به الوپسی مبتلا بوده و اقدام به کاشت مو در مرکز کاشت موی ایران فیت نموده اند، به راحتی دارای مو در نقاط خالی سر خود می شوند.

افرادی که به الوپسی مبتلا هستند و خواستار کاشت مو هستند به راحتی می توانند کاشت مو را انجام دهند. فقط لازم به ذکر است که به دلیل داشتن شرایط خاص باید تحت بررسی متخصصان کلینیک کاشت موی ایران فیت بهترین کلینیک کاشت مو در تهران   قرار گیرند.

همچنین به طور موازی تحت نظر متخصص پوست قرار گیرند و دارو های مخصوص مصرف نمایند تا میزان حساسیت دستگاه ایمنی بدن را کمی کاهش دهد تا از ریزش مو بعد از کاشت مو کاسته شود.

قیمت تقریبی کاشت مو  – بهترین مرکز کاشت مو

برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 8 =